Piknik członków Stowarzyszenia "Przyjaciel" - GUMA WICHEREK 2018

22.06.2018 02:01:50

16 czerwca br. odbył się Integracyjny Piknik członków Stowarzyszenia z okazji Dnia Rodziny i 25-lecia Stowarzyszenia "Przyjaciel". Inauguracją obchodów tego pięknego Jubileuszu był Koncert w Obornickim Ośrodku Kultury, na którym zespół TACY SAMI wystąpił już po raz siedemnasty. I to rodzinne spotkanie także rozpoczęli członkowie naszego zespołu dedykując wszystkim uczestnikom pikniku z okazji obchodzonych świąt śpiewające życzenia.

Zarząd Stowarzyszenia i nasza kadra oraz grupa rodziców, która chętnie włączyła się do organizacji spotkania, zadbali o to, by to wyjątkowe święto na długo pozostało w naszej pamięci. Były smaczne ciasta i kawa, kromki chleba z pasztetem, smalcem i ogórkami małosolnymi oraz pieczone kiełbaski a także wesołe zabawy i konkurencje, które wszystkim uczestnikom sprawiły wiele radości. Była też loteria, w której każdy los wygrywał, a na zakończenie pikniku wszyscy jego uczestnicy obdarowani zostali upominkami: rodzice - obrazkami wykonanymi pod bacznym okiem terapeutki Mileny przez swoje pociechy, a dzieci słodyczami i okolicznościowymi podarunkami.
Przytulne miejsce - ogródek Firmy Guma Wicherek, na terenie którego odbył się nasz piknik, wspaniała letnia pogoda i liczne atrakcje to atrybuty tego spotkania.
I w tym miejscu dziękujemy Gminie Oborniki za wsparcie finansowe oraz szczególne podziękowania kierujemy do Firmy "Guma Wicherek SJ" w Obornikach, która przyjęła nas gościnnie w swoich murach wspierając bezinteresownie nasze działania.
Za podarowanie tych niezapomnianych chwil radości w imieniu naszych członków dziękujemy!


Na skróty: O Stowarzyszeniu  |  Historia  |  Statut  |  Imprezy

Dodaj komentarz

Imię:

Komentarz: