STOWARZYSZENIE "PRZYJACIEL" INFORMUJE, ŻE WSZYSTKIE WYDARZENIA OD DNIA 01.01.2019 ROKU ZNAJDZIESZ NA NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ POD ADRESEM: www.stowarzyszenieprzyjaciel.pl ZAPRASZAMY!

Turnusy rehabilitacyjne podopiecznych stowarzyszenia "Przyjaciel"

02.05.2019 19:40:57

Okres wakacji, to nie tylko czas wypoczynku, o czym najlepiej wiedzą nasi podopieczni. W tym okresie podopieczni nasi wraz z opiekunami wyjeżdżają także na turnusy rehabilitacyjne. Dzięki nim poprawiają… swoją kondycję™ fizyczną, korzystają… z ćwiczeń niedostępnych w naszym stowarzyszeniu, otwarte ośrodki umożliwiają… ich integrację™ w pełni tego słowa znaczeniu. Wyjazdy te to także letni wypoczynek zarówno podopiecznych jak i ich opiekunów.

W roku bieżącym z tej formy rehabilitacji skorzystało 30 uczestników z opiekunami. Przebywali oni w ośrodkach rehabilitacyjno-wypoczynkowych w Ustce, Darłówku, Stobnie, Sarbinowie, Ustroniu Morskim, Gacnie i Wągrowcu. Najliczniejsza grupa przebywała po raz kolejny w Sarbinowie w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Jagoda". Właścicielom i pracownikom ORW "Jagoda" oraz pozostałych ośrodków , w których przebywali nasi podopieczni serdecznie dziękujemy za miły pobyt.
Zarząd Stowarzyszenia "Przyjaciel" w imieniu swoich podopiecznych dziękuje także wszystkim darczyńcom - Gminie Oborniki, Fundacji Amicis z Wronek, LBS Oborniki, SGB Poznań oraz Firmom i osobom prywatnym, dzięki których pomocy po raz kolejny mogli skorzystać‡ z tej formy rehabilitacji oraz wypoczywać nie tylko nad polskim morzem.


Na skróty: O Stowarzyszeniu  |  Historia  |  Statut  |  Imprezy

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć »

Dodaj komentarz

Imię:

Komentarz: