STOWARZYSZENIE "PRZYJACIEL" INFORMUJE, ŻE WSZYSTKIE WYDARZENIA OD DNIA 01.01.2019 ROKU ZNAJDZIESZ NA NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ POD ADRESEM: www.stowarzyszenieprzyjaciel.pl ZAPRASZAMY!

INTEGRACYJNY BIWAK RODZIN Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI - MIERZYN 2018 W DNIACH: 06.09.-09.09.2018

02.05.2019 20:11:03

OW DOMKI MONTI w Mierzynie gościły nasze rodziny na kolejnym, integracyjnym biwaku w dniach 06.09.-09.09.2018 roku. W czwartkowe popołudnie udaliśmy się do Mierzyna k. Międzychodu, gdzie na uczestników biwaku czekały liczne niespodzianki i atrakcje przygotowane przez terapeutę zajęciowego Milenę i rehabilitantki Weronikę i Elę, wolontariuszy Anię i Mariusza oraz członków Zarządu Stowarzyszenia.

Wszyscy uczestnicy biwaku brali udział w przygotowanych rozgrywkach i zabawach, uczestniczyli w spotkaniach przy kawie czy ognisku, ułożyli i zaprezentowali piosenkę o biwaku na melodię znanej piosenki dla dzieci pt. "Jadą, jadą misie". Dodatkową atrakcją biwaku było kino pod gwiazdami - obejrzeliśmy film rodzinny Disneya pt. "Piękna i Bestia". W czasie biwaku po raz pierwszy przeprowadziliśmy dla wszystkich uczestników warsztaty z decoupage . Ozdobione tą techniką przedmioty: cukierniczki, serwetniki i podstawki pod szklanki każdy z uczestników zabrał do domu jako pamiątkę z pobytu na biwaku. Za aktywny udział w konkursach i zabawach uczestnicy biwaku otrzymali słodkie upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Weekend pełen wrażeń na długo zostanie w pamięci jego uczestników.
Dziękujemy właścicielom OW " DOMKI MONTI" za miłe przyjęcie naszych rodzin na biwaku, Stołówce Szkolnej R. Ogrodowczyka z Międzychodu za pyszne posiłki oraz Gastronomii Nawroccy za smaczne babki.
Podziękowania należą się również wolontariuszom i członkom stowarzyszenia za pomoc w organizacji imprezy.
Dziękujemy Wojewodzie Wielkopolskiemu i Gminie Oborniki, którzy dofinansowali wykonanie tego zadania, za podarowanie naszym rodzinom tych niezapomnianych chwil radości i uśmiechu!


Na skróty: O Stowarzyszeniu  |  Historia  |  Statut  |  Imprezy

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć »

Dodaj komentarz

Imię:

Komentarz: