STOWARZYSZENIE "PRZYJACIEL" INFORMUJE, ŻE WSZYSTKIE WYDARZENIA OD DNIA 01.01.2019 ROKU ZNAJDZIESZ NA NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ POD ADRESEM: www.stowarzyszenieprzyjaciel.pl ZAPRASZAMY!

VIII INTEGRACYJNY PIKINK LOTNICZY 15.09.2018

02.05.2019 20:14:32

15 września br. odbył się już ósmy integracyjny piknik lotniczy. Jak zawsze odbył się na Lądowisku Obornickiego Stowarzyszenia Lotniczego. Wzięli w nim udział podopieczni Stowarzyszenia Przyjaciel wraz z rodzicami i opiekunami oraz członkami swych rodzin a także wychowankowie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wiardunkach oraz Świetlic Opiekuńczych Promyki Iskierka wraz z opiekunami.

Liczne atrakcje, wspólne gry i zabawy, smaczne ciasta i kiełbaski z grilla, czy kromki chleba z pasztetem i małosolnymi ogórkami zapewniły nam dobry humor oraz niezapomniane wrażenia. Dziękujemy motolotniarzom działającym przy OSL w Obornikach oraz lotnikowi balonowemu Panu Krzysztofowi Staneckiemu - reprezentującemu Aeroklub Poznański, a także naszym rodzicom, kadrze, wolontariuszom za przygotowanie i zorganizowanie tego wyjątkowego spotkania. Dziękujemy także Gminie Oborniki i Wojewodzie Wielkopolskiemu za wsparcie finansowe realizacji w/w zadania.


Na skróty: O Stowarzyszeniu  |  Historia  |  Statut  |  Imprezy

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć »

Dodaj komentarz

Imię:

Komentarz: