STOWARZYSZENIE "PRZYJACIEL" INFORMUJE, ŻE WSZYSTKIE WYDARZENIA OD DNIA 01.01.2019 ROKU ZNAJDZIESZ NA NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ POD ADRESEM: www.stowarzyszenieprzyjaciel.pl ZAPRASZAMY!

Spotkanie wigilijno-opłatkowe członków Stowarzyszenia PRZYJACIEL

02.05.2019 20:50:17

15 grudnia br. w sobotnie grudniowe popołudnie odbyło się™ kolejne spotkanie wigilijno-opłatkowe członków i przyjaciół‚ stowarzyszenia "Przyjaciel". W Kościele p.w. św. Józefa podopieczni nasi zaprezentowali się w jasełkach, które przygotowała z nimi przy pomocy przyjaciół Milena. Były one świetnym wprowadzeniem do Mszy św., którą celebrował ks. Marek Denisiuk.

Dalsza część spotkania odbyła się w salce parafialnej. Na wszystkich czekał już poczęstunek , były wspólnie śpiewane kolędy, składane nawzajem życzenia no i gwiazdor, który wręczył słodkie upominki. Czas spędzony w gościnnych murach parafii p.w. św. Józefa minął bardzo szybki i w wspaniałych nastrojach powróciliśmy do naszych domów, niosąc radość na kolejne świąteczne dni. Dziękujemy wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób włączyli się w realizację spotkania wigilijno-opłatkowego Stowarzyszenia "Przyjaciel". Dziękujemy także Gminie Oborniki i Starostwu Powiatowemu za pomoc finansową i wsparcie wykonania tak pięknego niosącego tyle radości naszym podopiecznym działania.


Na skróty: O Stowarzyszeniu  |  Historia  |  Statut  |  Imprezy

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć »

Dodaj komentarz

Imię:

Komentarz: